Jak dlouho vlasové příčesky vydrží?

Existuje několik důležitých faktorů, které musíte nejprve zvážit, pokud uvažujete o prodloužení svých vlasů. Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou lidé chtějí vědět předtím, než se rozhodnou investovat do těchto produktů, je to, jak dlouho vydrží.

Poměr mezi cenou a životností je kritickým aspektem, který nemůžete jen tak přehlédnout. Teoreticky řečeno, prodloužení vlasů je dočasné. Nicméně čas, který si můžete vychutnat jejich nošení, se velmi liší.

Jak víte, vlásenky se dodávají v různých kategoriích a každá z nich se velmi liší, zejména pokud jde o konkrétní účel a funkci, jejíž slouží.

Páska na prodloužení vlasů

Páska v prodlužování vlasů se považuje za nejoblíbenější typ polopermanentných prodlužování vlasů. Tato vlákna mají šířku asi 1,5 palce a vrstvu speciálního lepidla, které si připevníte na vlastní vlasy. Při nanášení těchto rozšíření si musíte vzít pouze jeden tenký pramínek svých přirozených vlasů a pomocí dvou pramenů pásky vytvořit chlebové sendviče nebo ohraničení. První spadne pod, zatímco druhý půjde nad vaše přirozené vlasy.

Prodloužení svých vlasů s kudrnaté Clip In příčesky
Prodloužení svých vlasů s kudrnaté Clip In příčesky

Tyto pásky v příčesky mohou vydržet přibližně 4 až 8 týdnů a bude to záviset na rychlosti růstu vlastních vlasů. Po narostení vlasů musíte odstranit pásky, vyměnit lepidlo a potom znovu nalepit rozšíření ve vlasech. Tuto pásku můžete znovu použít při prodloužení dvakrát až třikrát nebo tak dlouho, dokud jsou vlasy v dobrém stavu.

Clip In prodlužování vlasů

Nejoblíbenější variantou dočasných prodloužení vlasů jsou Clip In příčesky. Jsou k dispozici a používají se v soupravách s několika svazky. Tato rozšíření mají buď silikonový nebo textilní podstavec a lehké a pevné spony. Snadno se nanášejí a odstraňují aniž poškodili vaše přirozené vlasy. Mohou také trvat velmi dlouho.

Clip In příčesky
Metoda Clip In příčesky je nejmodernějším prostředkem jak vlasy jednoduše

Tyto rozšíření s klipem se považují za nejbezpečnější typ rozšíření, které jsou momentálně na trhu k dispozici. Pokud je správně zacvakněte a odstraníte a budete se o ně dobře starat, můžete očekávat, že vaše přirozené vlasy neutrpí žádné škody.

Přečtěte si také následující článek: Stručná fakta o vlastnostech hořčíku

Hořčík je druh minerálu důležitý pro normální strukturu kostí vašeho těla.

Také, když se o ně dobře staráte, můžete na střední nošení použít příčesek Clip in na 3 až 6 měsíců. Jsou chvíle, kdy to může trvat i rok nebo dokonce více, pokud je používáte méně často.

Permanentní prodlužování vlasů

Mikrolinky jsou nejoblíbenějším typem trvalých prodlužování vlasů. Mohou být aplikovány prostřednictvím připevnění malých svazků vlasů k malým částem vašich vlastních vlasů pomocí mikro-vazeb. Tento druh rozšíření je vážným závazkem, protože může trvat 3 až 4 měsíce.

Video: Prodlužování vlasů

Ostatní typy trvalých prodloužení se také liší, pokud jde o jejich životnost. Například špičky L mohou trvat déle než 10 měsíců. Mezitím mohou tipy K trvat asi 6 měsíců. Spojovací a fúzní rozšíření mohou dělat svou práci až 4 měsíce, zatímco všité můžete nosit nejvýše 6 až 12 měsíců.

Všechny typy trvalých příčesků používají pro svou instalaci nějakou formu chemikálií, kuliček, lepidla nebo pásky. Při aplikaci těchto rozšíření se také běžně používá teplo. Tato rozšíření také přicházejí s nějakým druhem proteinové vazby na vrchu. Tato vazba zůstává pevná, dokud se neroztaví kolem vlasů pomocí funkce na prodloužení vlasů.

Podle očekávání může tento proces způsobit poškození vašich přirozených vlasů, pokud si tyto trvalé rozšíření nainstalujete a odstraníte. Také nepředpokládejte, že se zašitými rozšířeními vám bude lépe, protože to tak nemusí být. Ty kukuřice, které se používají jako základna během procesu všitou, mohou způsobit vážné namáhání vlasů a vlasových folikulů. Kromě toho budete mít pocit, že váha tahá za vlasy a dříve či později se vlasy sesypou a zlomí.

Poškození vlasových folikulů, vypadávání vlasů, lámání vlasů a někdy dokonce alopecie patří mezi nejčastější problémy spojené s trvalým prodloužením vlasů. Abyste se ujistili, že těmito problémy netrpíte, mohlo by být lepší, pokud si natáhnete vlasy nebo jejich zacvakněte. Jsou neškodnejšie a nezpůsobí vážné škody, pokud je budete správně a opatrně instalovat a demontovat.

Jak pečovat o prodlužovače vlasů

Délka času, kterou vaše prodlužování vlasů vydrží, závisí na tom, jak se o ně staráte před a po nošení a jako jejich myjete, zvlhčit, rozmotávat a skladujete.

Abyste zajistili, že vaše oblíbené rozšíření mohou trvat tak dlouho, jak potřebujete a chcete, abyste je měli, existuje několik základních tipů, podle kterých je můžete udržovat lesklé a hladké po delší dobu:

  • Dohlédněte na to, abyste si myli rozšíření šamponem bez obsahu síranů.
  • Zvlhčete své příčesky pomocí výživných olejů a kondicionérů.
  • Příčesky zkuste vysušit na vzduchu, protože jeho fénování by mohlo vést k suchu nebo rozbití.
  • Hrany, když se rozdělí, odřízněte, abyste zajistili, že rozšíření zůstanou zdravé.
  • Pokud na úpravu svých rozšíření použijete horké nástroje, nezapomeňte je nejdříve nastříkat tepelným ochranným prostředkem, aby byly bezpečné.

Pro ty nejlepší rozšíření, které vydrží dlouho, tak Remy Skirting jsou skvělou volbou, kterou musíte zvážit. Aplikace těchto rozšíření je velmi lehká i pro začátečníky a stává se také nejbezpečnějším způsobem, jak dodat vašim přirozeným vlasům objem a délku. Tato rozšíření mají také různé hmotnosti, délky a barvy, takže si můžete být jisti, že pro každého existuje něco podle toho, co chcete a potřebujete.

Prodloužení vlasů může být lehký a zábavný způsob, jak dodat vašim vlasům objem a délku. A když se s nimi budete chovat lépe, můžete také očekávat, že vydrží déle.

Přečtěte si také následující článek s názvemSnadné kroky při nákupu brýlí online„.

Příspěvky ze stejné kategorie: