Pobyt v Thermaně Laško a jedinečné zážitky z hýčkání

Thermana Laško je považována za jedno z nejpropracovanějších wellness a lázeňských center ve Slovinsku. Thermana poskytuje nejvyšší kvalitu, podporuje zdravý životní styl a nabízí jedinečnou kulturu pro lidi, kteří mají pohybové problémy, nebo pro lidi, kteří chtějí těmto problémům v budoucnu předcházet. 

Lázně, restaurace a hotely Thermana se nacházejí v Lašku. Toto malebné městečko má jedinečnou polohu a je ideálním výchozím bodem pro vaše výlety po Slovinsku. Procházka městem vám umožní nahlédnout do zajímavé historie země Slovinsko a jejích měst.

Kde se Thermana nachází?

Hotel Thermana Park se nachází přímo u řeky Savinja v centru města Laško, které leží v centru slovinského lázeňského regionu. S polohou hotelu Thermana si opravdu nemusíte lámat hlavu, protože na místě nabízí téměř vše, co potřebujete.

Thermana Laško, Slovinsko
Hotely Thermana Laško se nachází přímo u řeky Savinja v srdci Laška

Pokud přijedete autem, máte k dispozici bezplatné parkoviště. Vlakové nádraží je také kousek od hotelu, pokud přijedete do Laška z Lublaně vlakem. 

Možnosti ubytování v Thermaně 

V lázeňském středisku Thermana se můžete ubytovat v moderních hotelech, kterými jsou Hotel Zdravilišce Laško a Hotel Wellness Park Laško.

Thermana Laško, Slovinsko

Bary a restaurace v Thermaně 

Lázeňské středisko Therman se zaměřuje především na gastronomické speciality. Zde se můžete těšit na pečlivě připravené pokrmy, které jistě uspokojí vaše chuťové pohárky. Thermana se snaží zajistit speciální gastronomii pro akce včetně svateb, obchodních setkání, srazů a dalších. 

Restaurace a hotely Thermana Laško
Thermana Laško nabízí širokou škálu kulinářských hýčkácích programů

Díky své vynikající a obětavé práci získala Thermana dokonce různé kulinářské medaile z různých částí Evropy. Skvělé pohoštění z pečlivě připravených pokrmů si můžete dopřát v hotelových restauracích včetně restaurací Wellness Park Laško, Občerstvení Pri mostu a Zdravilišce Laško.

Vybavení a služby v Thermana 

Lázeňské centrum Thermana Laško nabízí moderní prostory a kongresové sály pro různé druhy jednání, obchodních setkání, kongresů, konferencí, přednášek, seminářů a dalších společenských akcí. 

K dispozici jsou také různé léčebné procedury a léčebné wellness programy, které jsou založeny na termální vodě Thermana. Léčebné programy sahají od základních procedur, přes preventivní procedury, léčebnou rehabilitaci až po specifické klinické procedury. 

V hotelu Thermana, který se nachází v samém srdci města Laško, můžete očekávat i další vybavení a služby, které nabízíme:

  • Elegantní hotel, který se může pochlubit prvky, které se hodí na Instagram
  • Bezplatné Wi-Fi, které je rychlé a dostupné v celém hotelu 
  • Několik termálních bazénů a koupališť v areálu hotelu
  • Různé možnosti saunování 
  • Fitness centrum na místě
  • Vodní skluzavka pro děti 
  • Fontána s termální vodou
  • Lékaři a wellness centrum pro rehabilitaci na místě
  • Široký výběr dostupných masáží a lázní  

Hotel Thermana Park nabízí vše, co potřebujete během svého pobytu ve vyhlášeném slovinském lázeňském regionu.

Co můžete očekávat při příjezdu

Jakmile vstoupíte do budovy, jistě vás ohromí schodiště, které vás vítá. Toto působivé schodiště je ve skutečnosti oblíbeným místem v oblasti pro svatební fotografie. 

Je to také skvělé místo pro pořízení fotografií pro váš Instagram. Stejně instagramový je i most, který spojuje hotel s druhou stranou řeky Savinja. Zaměstnanci vám při přihlašování rádi vysvětlí, kde se nacházejí. 

Můžete se jich zeptat i na prohlídku pivovaru v Lašku, která je neméně zajímavým výletem. Každá oblast má svou vlastní vyhrazenou recepci. Pokud budete potřebovat více informací o bazénech, wellness centru, saunách a masážích, budete nasměrováni na správné místo. 

Pokoje pro hosty

Všechny pokoje v hotelu Thermana jsou útulně zařízené a mají veškeré vybavení, které si můžete přát. K dispozici je také balkon s výhledem na hory nebo na řeku. Najdete zde také minibar, který nabízí produkty s příznivými cenami, které jsou v dnešní době poněkud vzácností. 

Kromě spolehlivého a rychlého Wi-Fi připojení v celém hotelu se můžete připojit i přímo v pohodlí svého pokoje. Vzhledem k veškerému vybavení hotelu je velmi malá pravděpodobnost, že byste v pokoji stejně strávili hodně času. Ale samozřejmě pro chvíle, kdy byste raději zůstali na pokoji, nabízí televizor s plochou obrazovkou kabelové kanály dostupné v angličtině. 

Koupelna En Suite

Kromě úžasného vybavení stojí za zmínku také vlastní koupelny. I ty jsou stejně moderně zařízené, mají sprchový kout a velké zrcadlo. Nechybí ani vysoušeč vlasů a toaletní zrcadlo. Šampon a mýdlová loď jsou dodávány ve velkém dávkovači, takže se nemusíte bát, že by vám během pobytu došly.

Termální bazény

Největším lákadlem hotelu Thermana je bezpochyby venkovní termální bazén. Pokud sem zavítáte v zimě a venku je tma a zima, jistě si zamilujete nádherný zážitek, který tyto termální bazény v Thermaně Laško nabízeí. Ale stejně nezapomenutelný zážitek to bude i v případě, že je venku teplo a horko v letním měsíci.

Je prokázáno, že termální voda je skvělá nejen pro vaši pokožku, ale i pro vaše celkové zdraví. K dispozici jsou také venkovní a vnitřní bazény, přičemž jeden z bazénů je vybaven skluzavkou, která je ideální pro rodiny, které oblast navštíví s dětmi.

Masáže a lázně

K dispozici jsou také různé druhy masáží a někteří terapeuti byli dokonce najati z Thajska. Kromě masáží si můžete vybrat také z nabídky koupelí a lázní. Můžete se nechat hýčkat péčí o ruce, detoxikací těla, masáží obličeje, peelingem těla, depilací voskem a dalšími procedurami. V saunovém centru jsou k dispozici také různé formy saunování. 

Užijte si nejlepší pobyt v Thermana Park Lasko, Slovinsko

Thermana Laško je bezpochyby něco, co si zaslouží, abyste si vybrali jako své ubytování, pokud někdy navštívíte vyhlášený slovinský lázeňský region. Díky neuvěřitelnému vybavení je tento wellness hotel ideální pro samostatné cestovatele, páry i rodiny s dětmi.

Příspěvky ze stejné kategorie: