Co Dělat a Co Nedělat při Starostlivosti o Prodloužení Vlasů Metodou Clip In

Clip in prodloužení vlasů se vyrábí buď ze skutečných lidských vlasů, nebo ze syntetických vláken. Tato prodloužení dodávají vašim přirozeným vlasům délku a objem, čím vypadají krásnější.

Můžete si vybrat z různých barev vlasových prodloužení od hnědé přes černou, červenou, růžovou a modrou. Existují také v různých délkách, takže si můžete vybrat takovou délku, která vám bude vyhovovat tak, aby vypadaly zcela přirozeně a aby byly na vašich vlastních vlasech připnuty bezpečně a správně, no dosažení takového vzhledu si vyžaduje určitých dovedností.

Předtím, než se rozhodnete používat prodloužení metodou clip in, byste se měli seznámit s tím, co dělat a co nedělat při tomto specifickém druhu prodloužení.

Co Dělat

  • Ujistěte se, že dodržujete specifické pokyny pro starostlivost a péči, které by měli být součástí vašich prodloužení. Pomohou vám ujistit se, že za vaše peníze dostanete tu nejlepší hodnotu a že vydrží po dlouhou dobu.
  • Při utíráni přebytečné vody z vlasů po umývání vlasů buďte vždy opatrní.
  • Nezapomeňte používat kartáč s měkkými štětinami při česání vašich prodloužení a přecházet přes ně prsty, abyste je měli rovné i po kartáčování.
  • Vaše prodloužení umývejte směrem dolů se zvláštní péčí. 
  • Pro zvlhčování vašich vlasů používejte kondicionér, sérum, nebo olej, a to od začátků prodloužení až po jejich konec.

Co Nedělat

  • Vyhněte se tahání, nebo škubání za vlasy, jakmile používáte clip in prodloužení.
  • Nikdy nepoužívejte kondicionér, sérum, nebo olej u kořínku vašich vlastních vlasů, protože to může vést k uvolnění vašich prodloužení.
  • Při mytí vlasů šampónem nepřecházejte prsty směrem nahoru, proti směru prodloužení.
  • Vaše vlasy po mytí šampónem příliš nevysoušejte, protože byste si tím mohli vaše prodloužení poškodit. Po vyždímání přebytečné vody můžete vlasy nechat přirozeně vyschnout. 
  • Vyhněte se používání jakéhokoliv typu chemikálií na vaše vlasy, protože by se mohlo stát, že vaše prodloužené vlasy budou nepříjemné na dotyk a tvrdé.

Jak Clip In Prodloužení Fungují

Prodloužení nejvyšší kvality jsou vyráběny z pravých lidských vlasů a vlasy značky Indian Remy jsou mezi těmi nejpopulárnějšími. Tyto prodloužení se připevňují k vašim přirozeným vlasům pomocí malých, téměř neviditelných klipů. Tyto klipy spájejí sekce vlasů a jsou citlivé na tlak, takže při manipulaci s nimi musíte být vždy opatrní.

Video: Ako na Clip in vlasy

Prodloužení svých vlasů metodou Clip In je cenově velmi dostupné a ponoukají snadný a pohodlný způsob, jak změnit účes kdykoliv jen budete chtít. Tajemství získání kvalitních prodloužení je zvolit si správnou strukturu a barvu, které dokonale splyne s vašimi vlastními vlasy. S těmito prodlouženími již nebudete muset chodit do kadeřnictví jen abyste získali nový účes, nebo barvu vlasů, takže tím dlouhodobě i ušetříte.

Přečtěte si článek o krém proti vráskám.

Příspěvky ze stejné kategorie: